güven collection

Özgün, Şık Ve Kaliteli Tasarımların Adresi

HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA
Güven COLLECTİON

2003 yılında Güven Collection adı altında İstanbul’da kurulan firmamız; kalite, estetik ve modernlikten ödün vermeden kendi vizyonu doğrultusunda, kurulduğu günden itibaren kendini sürekli geliştirerek, mobilya sektöründe önde gelen firmalardan olmuştur. Yurtiçi ve yurtdışında birçok noktada hizmete devam eden, dünya mobilya trendlerini yansıtan özgün ve yenilikçi koleksiyonlara sahip olan firmamız, aynı zamanda inandığı değerler ışığında 17 senedir müşterilerimizi her daim memnun etmeye çalışmaktadır.

Misyon

Özgün, şık tasarımlarıyla ve uygun fiyat politikasıyla oturma grubu pazarında trendleri belirleyen marka olmak.

Vizyon

Müşterilerimize beklentileri ve ötesinde yüksek performanslı, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun oturma grupları üretmek ve hizmetlerini sunmaktır.

Kalite Anlayışımız

En önemli ilkemiz tasarımda, üründe, satış ve sonrasında ki hizmetlerde kalite ambiyansımızla sizleri mutlu etmektedir.

Ürünlerimizi tasarlarken sizlerin kalite beklentisini karşılamak için kullanılan tüm malzemeler test edilmiş olup en kaliteli ürünler seçilmektedir. Yapılan her ürün kalite kontrol ekiplerince tekrar bir kontrol aşamasından geçtikten sonra sizlere ulaşmak için hiçbir noktasının dahi açık kalmayacağı şekilde paketlenip sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

0 +
Tasarım
0 +
Tamamlanmış Proje
0 %
Mutlu Müşteri